İçişleri Bakanlığı'ndan 4 günlük sokağa çıkma yasağına ilişkin yeni genelge

MANSUR YAVAŞ’IN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI

AKP İktidarının Boyası Pandemi Sürecinde Dökülmüştür.!

Uysal“Milli bir afet gününde bile partizanlık yapılıyor”

Hükümet, Günü Kurtarma Projesi Üretiyor!

17 farklı ülkeden "Evde Kal Evde Öğren" projesi

TARIMDA YERLİ ÜRETİMİN ÖNEMİ BİR KEZ DAHA GÖRÜLMÜŞTÜR

Ercüment Ovalı paylaştı! İşte virüsü parçalayan aşının görüntüsü

Koranavirüs Siyaseti de Vurdu!

ANTİBİYOTİK DİRENCİ KANSERDEN FAZLA ÖLÜME YOL AÇACAK!

DÜNYANIN EN SAĞLIKLI ÜLKELERİNDE; TÜRKİYE 51.SIRADA

İKİ HASTANE DAHA TAŞINIYOR

Şehit Ömer Gülünay´ın adı sağlık merkezine verildi

Her 4 AIDS´liden 3´ünün haberi yok

“İÇ PİYASA ACİLEN CANLANDIRILMALI”

Akşener: “Bilim Kurulu, ne önerdiklerini milletle paylaşmak mecburiyetinde”

Akşener’den İdlib mesajı: Gereğini yapın

Akıllı; HEDEFİMİZ İKTİDAR

Saadet Partisinden 300 günlük değerlendirme

Yeşil; “2020 Yılı İcralarla geldi”

İYİ PARTİ’DEN KANAL İSTANBUL VE ARDINDAKİ GERÇEKLER PANELİ

  • Salı 20 ° / 6 ° Parçalı bulutlu
  • Çarşamba 23 ° / 9 ° Parçalı bulutlu
  • Perşembe 21 ° / 8 ° Parçalı bulutlu

Ankara

26.05.2020

  • İMSAK 03:29
  • GÜNEŞ 05:18
  • ÖĞLE 12:51
  • İKİNDİ 16:46
  • AKŞAM 20:13
  • YATSI 21:54

AKSOY "Parti siyaseti değil, iş ve aş için, hizmet yapmak için adayım."

Millet İttifakı´nın Gölbaşı İlçesi Belediye Başkan Adayı İYİ Partili Mahmut Aksoy, CHP Gölbaşı İlçe Başkanı İbrahim Karaca ve İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, Gölbaşı yerel basını ile bir araya geldi.

Millet İttifakı´nın Gölbaşı İlçesi Belediye Başkan Adayı İYİ Partili Mahmut Aksoy, CHP Gölbaşı İlçe Başkanı İbrahim Karaca ve İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, Gölbaşı yerel basını ile bir araya geldi. Daha iyi ve yaşanabilir bir Gölbaşı için hayata geçirmeyi düşündüğü projeler hakkında basına bilgi veren Mahmut Aksoy, bölgede sorun olarak gördüğü konularda öncelikli çözüm hedeflerini şu başlıklar çerçevesinde açıkladı:

Gölbaşı´nda hayatı kolaylaştıracağız

Gölbaşı´mızı daha temiz, daha yeşil, daha aydınlık ve daha güzel yapacak, kadınlarımızın, yaşlıların, engellilerin hayatını kolaylaştıracak projelerimiz var.

Gölbaşı´nı trafik karmaşasından kurtaracak, suçlardan ve kazalardan arındıracak projelerimiz var.

İş imkanları sağlayacağız

Ancak bana göre Gölbaşı´nın en önemli sorunu işsizlik, pahalılık ve geçim sıkıntısıdır. Gölbaşı ekonomisini büyütmek, Gölbaşı´na ve Gölbaşılının cebine giren para miktarını artırmak ve iş imkânları yaratmak birinci görevim olacak.

Kopukluğu gidereceğiz

Gölbaşı´nın hem çevresi ile hem de Ankara ile arasındaki kopukluğu gidereceğim. Gölbaşı´nın kaynakları ve bütçesini Gölbaşı ve Gölbaşılı için harcayacağım. Gölbaşı´nın parasının Gölbaşı´nda kalmasını sağlayacağım.

Gölbaşı´nda üretilen, satılan, bulunan ve yapılan hiçbir şeyi ve hizmeti dışarıdan aldırmayacağım. Üniversite öğrencileriyle Gölbaşı arasındaki kopukluğu gidereceğim.

Belediye bütçesiyle israf ve gösteriş yapmayacağım yaptırmayacağım.

Cazibe merkezi haline getireceğiz

Bu göl bize Allah´ın bir lütfudur. Buradan faydalanmak buranın ilçemize daha çok para bırakmasını sağlamamız gerekiyor, burayı cazibe merkezi haline getirecek projelerimiz var.

Kimsenin ekmeği ile oynanmayacak

Belediye çalışanları kardeşlerim şundan emin olsun ben kimsenin ekmeğiyle oynamam. İkincisi, Belediye´de siyaset yapmam yaptırmam, belediyeyi partiden yönetmem, yönettirmem. Hemşerilerimizin işlerini zorlaştırmayız, kolaylaştırırız.

Belediyede siyaset olmayacak

Bu bir genel seçim değil, hükümet meselesi, devlet meselesi, beka meselesi değil. Gölbaşı´nı kim iyi yönetir, onun seçimini yapıyoruz. Partisi için değil, Gölbaşı için çalışacak adaylara oy verirsek Gölbaşı kazanır.

Herkesin başkanı olacağım

Bu bir genel seçim değil, hükümet meselesi, devlet meselesi, beka meselesi değil. Gölbaşı´nı kim iyi yönetir, onun seçimini yapıyoruz. Partisi için değil, Gölbaşı için çalışacak adaylara oy verirsek Gölbaşı kazanır. Bana oy versin vermesin herkesin başkanı olacağım. Sağlıklı, varlıklı ve huzurlu bir Gölbaşı istiyorum Gölbaşı kazansın, Gölbaşılı kazansın istiyorum. Ankara´nın incisi Gölbaşı olsun istiyorum. Daha temiz, daha yeşil ve daha güzel bir Gölbaşı istiyorum.

Birim müdürleri Gölbaşı´nda oturacak

Belediyenin gelirlerini artıracağını söyleyen Aksoy göreve gelmesi halinde makam araçlarının sayısının düşürüleceğini ifade ederken, birim müdürlerinin de Gölbaşı´nda oturacağını söyledi.

Listede ithal aday olmayacak

Listelere ilişkinde konuşan Aksoy ‘Listede ithal aday olacak mı?” sorusuna ise “Listemizde Gölbaşı´nı tanımayan bilmeyen ithal adaylar olmayacak. Biz CHP ilçe başkanımızla birlikte akılcı bir liste oluşturacağız” dedi.

Hizmet için adayım

Parti siyaseti değil, iş ve aş için, hizmet yapmak için adayım. Ne yapacağımızı, ne zaman yapacağımızı, nasıl yapacağımızı biliyoruz. Ekibimiz ve projelerimiz hazır.