• Salı 23 ° / 8 ° Güneşli
  • Çarşamba 24 ° / 8 ° Parçalı bulutlu
  • Perşembe 22 ° / 7 ° Parçalı bulutlu

Bizim yolumuz dikenlidir, ayağını seven bizimle gelmesin…

Milliyetçi Hareket Partisi Yenimahalle İlçe başkanlığı 10. olağan kongresinde tek aday olan İlçe Başkanı Dursun Dinçer güven tazeledi.

Kongreye MHP Ankara Milletvekillerinden Yaşar Yıldırım, Erkan Haberal İl Başkanı Torgay Baştuğ, MYK üyeleri, Ak Parti Yenimahalle İlçe başkanı Süleyman İnceöz ve, sivil toplum kuruluşları ve delegeler katıldı.

İlçe başkanı Eyüp Yılmazın görevden alınmasının ardından 29 temmuz 2020 tarihinde ilçe başkanlığına atanan Dursun Dinçer konuşmasında Atandığımız günden itibaren içerisinde bulunduğumuz kongre süreci münasebeti ile siz kıymetli delegelerimizle bire bir görüşmeler sağlayarak, çalışmalara başladık. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini gösteren pandemi süreci sebebiyle sınırlı bir faaliyet alanında kongre çalışmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz, bugüne kadar partimize hizmet vermiş, çeşitli görevlerde bulunmuş ve ocak başkanlığı yapmış kıymetli dava arkadaşlarımızla yoğun istişareler sonucunda delege listesini oluşturduk. Çok şükür ki, kazasız belasız 10. Olağan kongremize ulaştık. İnşallah bugün ki kongremizde de siz kıymetli dava arkadaşlarımızın güvenoyunu alarak birlikte partimize, davamıza ve siz kıymetli ülküdaşlarımıza yaraşır şekilde çalışmalarımıza başlayacağız dedi.

Dinçer Kahramanların yurdu yaşatmak için can verdiği bu kutlu davamızın, bayrak inmez ezan dinmez diyerek yılmadan usanmadan mücadele eden yılmaz neferleri, gönüldaşlarımız, ülküdaşlarımız gibi bizler de aynı azim ve kararlılıkla devralacağımız bayrağı yere düşürmeden, kirletmeden daha da yukarılara taşımak için can siper hane mücadelemizi sürdüreceklerini dile getiren Dinçer Cennet mekan merhum Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ beyefendinin de söylediği gibi; “ Bizim yolumuz dikenlidir, ayağını seven bizimle gelmesin” felsefesi ile yola çıkarak, bu kutlu davada “Türklük gurur ve şuuru, İslam ahlak ve fazileti “ anlayışı ile çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

 Dinçer Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ beyefendinin; “İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik” sloganlarıyla başlattığı kongre sürecimizin tüm Yenimahallemize hayırlar getirmesini dileyerek Yüce rabbimizin Al-i İmran suresinde buyurduğu üzere; “ Allah’ın ipine sımsıkı sarılın, bölünüp parçalanmayın” ayetinde olduğu gibi hak yolu olduğuna iman ettiğimiz Türk- İslam ülküsüne hizmet yolunda vermiş olduğunuz destekten dolayı şahsım ve yönetim kurulu üyelerimiz adına teşekkür ediyor, Peygamber Efendimizin “Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır” hadis-i şeriflerinde buyurduğu üzere yüce Rabbimizden birlik ve beraberliğimizi daim eylemesini niyaz ediyor, bugün burada bizleri yalnız bırakmayan tüm Ülküdaşlarımıza sonsuz saygılarımı sunuyorum dedi.