ÇELİK; “ETİMESGUT´UN %70´İ DEĞİŞİM İSTİYOR.”
Millet İttifakı Etimesgut Belediye Başkan Adayı CHP´li Celal Çelik, İYİ Parti ve CHP Etimesgut İlçe aday adayları ve partililere “Birliktelik Kahvaltısı” düzenledi
Tarih: 6.3.2019 15:05:27

Düzenlenen “birliktelik kahvaltısı” için Celal Çelik´e teşekkür ederek sözlerine başlayan CHP Etimesgut İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz; özellikle son dönemde aday listelerinin belirlenmesi sürecinde bazı kırgınlıkların olduğunu düşünerek bir araya gelme ihtiyacı duyulduğunu belirtti.

Yılmaz, tüm aday adaylarının listede olmasını ve süreci birlikte yaşamalarını gönülden istediklerini ancak bilindiği üzere belediye başkan aday adaylarından sadece bir ismin,  belediye meclis üyesi aday adaylarının ise 1 ile 40 arasında bir kontenjan ile sınırlılığının malum olduğunu söyledi. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu´nun kendisini 3 Şubatta görüşmeye çağırarak “Avukat Celal Çelik Bey´in Etimesgut´ta başarılı olacağına inandığını” söylediğinde, İlçe Örgütü olarak sonuna kadar arkasında durulacağının iletildiğini belirten Yılmaz, İYİ Parti ile birlikte Millet İttifakı´nın ortak adayı olan Celal Çelik için çalışıp, 31 Mart akşamı mazbatasını teslim alarak Sayın Akşener ve Sayın Kılıçdaroğlu´na birlikte götürme sözü verdiğini söyledi.

Yılmaz, bu süreçte emek veren CHP ve İYİ Partili hiçbir arkadaşın çabasının boşa gitmediğini, aksine iki parti ittifakına artı değer katarak bugün burada destek için toplanan herkesle birlikte meyvesinin Sayın Başkanla alındığının görüldüğünü, bu anlamda belediye başkan aday adayı Erkan Özdemir ve Cahit Kayalar ile belediye meclis üyesi aday adayı arkadaşlara destekleri için teşekkürü borç bildiğini belirtti.

İYİ Parti Etimesgut İlçe Başkanı Erman Serin de organizasyonu yapan Celal Çelik´e ve katılımlarından dolayı aday adayları ve adaylara teşekkürlerini iletti.

Ardından söz alan Celal Çelik; katılımından dolayı İYİ Parti İlçe Başkanı Erman Serin ve Örgütüne, CHP İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz ve Örgütüne, belediye başkan aday adaylarından bilhassa desteğini esirgemeyen Cahit Kayalar ve Erkan Özdemir´e ve belediye meclis üyesi aday adayları ve adaylarına şükranlarını iletti.

İnsanların aday adayı olduktan sonra farklı düşünce ve çekincelerinden dolayı destek olmaktan kaçınabildiklerini belirten Çelik, kendisini bu anlamda tüm arkadaşlardan destek görmesi sebebiyle mutlu hissettiğini söyledi. Etkinliğe katılamayan Kenan Nuhut ve Murat Kavuncu´ya seçim sürecinde desteklerini ilettikleri için teşekkür eden Çelik, özellikle önemli bir değer olarak gördüğü Sayın Aylin Nazlıaka´nın da kendisine el uzattığının ve görüşmelerinin olumlu anlamda devam edeceğinin vurgusunu yaptı.

Çelik; belediye meclis üyesi aday listesinin 1.sırasına tüm aday adaylarının layık olduğunu düşündüğünü ve desteklerini beklediklerini, “bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız” diyerek birlikte çalışıldığı takdirde, Genel Başkanın duyduğu inanca layık olarak seçimi almanın kaçınılmaz olduğunun altını çizdi.

Herkesi kucaklamak için, adil, kibri asla yanına almadan alnı açık bir şekilde yola çıktığını belirten Çelik, yıllarca yargıçlık ve avukatlık yaptığını, adaletin ne olduğunu çok iyi bildiğini ve herkese eşit hizmetin mutluluğu getireceğine inandığını söyledi. Kendisine, eşine ve çocuklarına yaşamında verdiği “dürüstlük sözünün” aynısını belediye başkanlığı döneminde de tutacağını, “kötü bir başkan olmayacağım, asla yalan söylemeyeceğim, çalmayacağım, başınızı asla öne eğdirmeyeceğim, Etimesgut´a doğru hizmet için varım” diyerek bunu her alanda kanıtlayacağını vurguladı.

Celal Çelik, bugün gelinen noktada Etimesgut´un %70´inin değişimden yana olduğunu, amaca ulaşmak için en önemli sihirli sözcüğün “Enver Demirel´in Cumhur İttifakı Adayı” olarak anılması, en büyük şansın ise İYİ Parti Etimesgut İlçe Teşkilatındaki değerli dostların “Enver Demirel´in bizim sayemizde ve birlikte yürüyerek devrilmesini istiyoruz” şeklinde ortaya koydukları irade olduğunun altını önemle çizdi.

Etimesgut merkezde AK Parti´nin yeterli oy oranının olmaması, Enver Demirel´in ilçeye iyi hizmet yapmamış olmasından dolayı ona oy vermenin bir alışkanlık halinden artık çıkacağı ve AK Parti´nin ekonomi kaynaklı yıpranmışlığı sebebiyle bu seçimi Millet İttifakının kaybetme ihtimalinin olmadığını söyleyen Çelik, bölgedeki insanlara samimiyetle ulaşıldığında seçimin tek galibinin kendileri olacağına inancının tam olduğunu söyledi. Özellikle CHP´nin Eryaman´daki tabanında Cumhur İttifakı Adayı ile birlikte yürüme iradesinin asla vuku bulmayacağını, Eryaman ve Etimesgut´un Millet İttifakı ile birlikte yola çıkacaklarını belirtti.

Konuşmasını “Etimesgut´u modern bir şehir, mutlu bir şehir hüviyetine kavuşturmak iradesiyle yola çıktım, hepinizin desteğiyle 1 Nisan tarihi itibarıyla sizlere belediye başkanı olarak konuşma şerefine nail olmuş olacağım. Bugün olduğu gibi o anda da yine size söz vereceğim ki birlikte yürüyüp, birlikte hizmet edeceğiz.” mesajıyla bitiren Çelik, bu yoğun çalışma döneminde telefonların yağmur gibi devam ettiğini, çok kıymetli görüşmelerin yapıldığını, bu vesileyle desteğini esirgemeyen herkese sonsuz minnet ve şükranlarını sunduğunu, herkesi kucaklayan bir yönetim iddiasıyla Etimesgut´u yarınlara taşıyacaklarını söyledi.

Haber: Betül Sayın
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
ÇELİK; “GAZİLERE VE ŞEHİT YAKINLARINA POZİTİF AYRIMCILIK YAPACAĞIM”
ÇELİK; “GAZİLERE VE ŞEHİT YAKINLARINA POZİTİF AYRIMCILIK YAPACAĞIM”
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı Etimesgut Belediye Başkan Adayı Celal Çelik ile birlikte Eryaman´da düzenlenen 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi´nin 104´üncü yıl dönümü nedeniyle şehit ve gazi aileleri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
ÇELİK, “ETİMESGUT´TA BİR HİKÂYE YAZACAĞIM”
ÇELİK, “ETİMESGUT´TA BİR HİKÂYE YAZACAĞIM”
Millet İttifakı´nın Etimesgut Belediye Başkan Adayı Celal Çelik, işçilerle ve esnafla buluşarak ”Çözüm üretmek için aday oldum” mesajını verdi.
ÇELİK “ETİMESGUT´UN HER KESİMİNE ADİL HİZMET GÖTÜRECEĞİM”
ÇELİK “ETİMESGUT´UN HER KESİMİNE ADİL HİZMET GÖTÜRECEĞİM”
Millet İttifakı Etimesgut Belediye Başkan Adayı Celal Çelik, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ile birlikte Süvari Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi´nin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, İYİ Parti İl Başkanı Yetkin Öztürk, CHP İl Başkanı Rıfkı Güvener, partililer ve Etimesgut halkının yoğun katılımı damgasını vurdu.
ÇELİK “KADINLAR İÇİN ETİMESGUT´TA DEĞİŞİM BAŞLIYOR”
ÇELİK “KADINLAR İÇİN ETİMESGUT´TA DEĞİŞİM BAŞLIYOR”
Millet İttifakı Etimesgut Adayı Celal Çelik, “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü”nde Eryaman´da düzenlenen etkinliğe katılarak, kadınlar için daha iyi bir geleceğe dair görüşlerini ve bu amaca yönelik atacağı adımları paylaştı.
ETİMESGUT´U CAZİBE MERKEZİ YAPACAĞIZ
ETİMESGUT´U CAZİBE MERKEZİ YAPACAĞIZ
Millet İttifakı´nın Etimesgut Belediye Başkan Adayı Celal Çelik ve Millet İttifakı´nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş Etimesgutlularla buluştu. Çelik, Ankara´nın ve Etimesgut´un tüm sokaklarında değişimin iradesini gördüğünü belirterek, “Etimesgut´un şu ana kadar geri kaldığını ve yeterli hizmeti almadığını biliyorum. Mansur Başkanımla ve sizlerin desteğiyle Etimesgut´u Ankara´nın cazibe merkezi yapacağımıza eminim” dedi.
ÇELİK BAŞKAN 12´DEN VURACAK
ÇELİK BAŞKAN 12´DEN VURACAK
Millet İttifakı CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Celal Çelik: “Etimesgut´un sorunlarını çok iyi biliyoruz” Etimesgut´a “Atatürk Orman Parkı” geliyor
CELAL ÇELİK ESNAF ZİYARETİNDE
CELAL ÇELİK ESNAF ZİYARETİNDE
CHP VE İYİ PARTİ´NİN ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI CELAL ÇELİK: "ARTIK ETİMESGUT´TA ESNAF KAN AĞLAMAYACAK” “ETİMESGUT´U YAŞAYAN BİR ŞEHİR YAPACAĞIZ”
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK
Etimesgut Belediyesi zabıta ekipleri tarafından dün gece Millet İttifakı´nın Etimesgut Belediye Başkan Adayı Celal Çelik´in kırlangıçları ve afişleri söküldü. Afişlerin belediye tarafından toplanmasını seçimi kaybetme korkusu olarak değerlendiren Çelik, “Korkunun ecele faydası yok. Kesinlikle ama kesinlikle hangi hukuksuzluğu yaparlarsa yapsınlar biz bu seçimi alacağız” diye konuştu.
İYİ Parti Etimesgut İlçe Yönetimi Açıklandı.
İYİ Parti Etimesgut İlçe Yönetimi Açıklandı.
İyi Parti Etimesgut İlçe Başkanı Alpaslan Yılmaz ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı.
Etimesgut CHP´den İYİ Partiye Ziyaret.
Etimesgut CHP´den İYİ Partiye Ziyaret.
CHP Etimesgut İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz ve yönetimi İYİ Parti İlçe Başkanlığına atanan Alpaslan Yılmaz´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Etimesgut İlçe Başkanlığı´nı YILMAZ  Devraldı.
Etimesgut İlçe Başkanlığı´nı YILMAZ Devraldı.
13 Kasım 2018 tarihinde İyi Parti Etimesgut ilçe başkanlığına atanan Alpaslan Yılmaz İlçe binasında yapılan törenle görevini devraldı.
CHP ETİMESGUT İLÇE BAŞKANLIĞI YENİ BİNASINA TAŞINDI. (09.10.2018)
CHP ETİMESGUT İLÇE BAŞKANLIĞI YENİ BİNASINA TAŞINDI. (09.10.2018)
CHP Etimesgut İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz; “Bu ilçe merkezi, sadece bir siyasi parti faaliyet alanı olsun istemiyoruz. Burası bir eğitim yuvası, bilim yuvası ve başarı öykülerine adım atılan, dostluğun, birlikteliğin, kardeşliğin, sevginin merkezi olmalıdır.” mesajını verdi.
HEDEFİMİZ SOSYAL BELEDİYECELİK
HEDEFİMİZ SOSYAL BELEDİYECELİK
"Toplumcu Belediyecilik Paneli" düzenleyen CHP Etimesgut İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz, hedeflerinin sosyal belediyecilik anlayışını yerel seçimlerle beraber Etimesgut ilçesine kazandırmak olduğunu ifade etti.
GEYİK; ‘‘İYİLİK GÖTÜRMEYE GAYRET EDİYORUZ´´
GEYİK; ‘‘İYİLİK GÖTÜRMEYE GAYRET EDİYORUZ´´
İyi Parti Etimesgut İlçe Başkanı Tansel Geyik üstlerine düşen görevi yerine getirmek için çalıştıklarını ve Etimesgut halkına İyi Partinin siyasi politikasını anlatmak için kapı kapı gezdiklerini, vatandaşlarla iyi ilişkiler kurmaya hedeflediklerini belirtti.
EMEK EŞİTTİR KADIN DEMEKTİR
EMEK EŞİTTİR KADIN DEMEKTİR
CHP İl Kadın kollar 8 Mart dünya kadınlar günü etkinliği kapsamında bir araya geldi. Kadınların her alanda önemli bir yeri olduğunu belirten Ankara CHP Kadın kolları İl Başkanı Türkan Çınar kadınlar olarak haklı mücadelemize devam edeceğiz dedi.
TÜRKİYENİN GELECEĞİ TÜRK KADINIDIR
TÜRKİYENİN GELECEĞİ TÜRK KADINIDIR
Etimesgut İyi Partinin düzenlemiş olduğu 8 Mart dünya emekçi kadınlar günü kapsamında konuşma yapan İlçe Başkan yardımcıları Selma Ünal ve Mustafa Özal Kadının Türk toplumunda önemli bir yere sahip olduklarını belirteler önemli noktalara değindiler.
ANKARADA BİR İLK !!!
ANKARADA BİR İLK !!!
Etimesgut Kent Konseyi´nin 1. Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu yapıldı. Konseyin yeni yönetimi belirlendi. Etimesgut Kent Konseyi Başkanlığı´na, Belediye Başkan Yardımcısı Alaattin Sonat seçildi.
Türkiye Kudüs için ayakta
Türkiye Kudüs için ayakta
ABD Başkanı Trump´ın skandal kararının ardından bugün Etimesgut Ak Parti İlçe Başkanı Ebubekir Kipel ve Yönetimi Etimesgut Çarşı Camii´nde Cuma namazı sonrası protesto düzenlendi. Binlerce insan Mescid-i Aksa´nın evi Kudüs için meydanlara indi.
Etimesgut´ta Ebubekir Kipel Dönemi
Etimesgut´ta Ebubekir Kipel Dönemi
AK Parti Etimesgut İlçe 6. Olağan Kongresi Mavi Düğün Salonu´nda gerçekleştirildi. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği kongreye Ebubekir Kipel, damgasını vurdu.
 ŞAHİNGÖZ; VARLIĞIMIZI HİSSETTİRİYORUZ
ŞAHİNGÖZ; VARLIĞIMIZI HİSSETTİRİYORUZ
MHP Etimesgut İlçe Teşkilatı´nın ‘Genişletilmiş İlçe Toplantısı´nda konuşan İlçe Başkanı Halil Şahingöz, “Genel Başkanımızın dediği gibi herkes ülkücü olabilir ama dava adamlığı ve yol arkadaşlığı farklıdır” açıklamasında bulundu.
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
Ankara için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:17 08:01 13:01 15:25 17:43 19:15
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Herkesin bakmadığı yönden bak dünyaya.

Mevlana
BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? -Hapşırdığınız zaman kalbinizde dahil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur. (Ya bi kez griptim hesapladım 120 kez hapşırmışım demek ki kalbim 1 dakika durmuş o gün) -Eiffel kulesinin tepesine çıkana kadar

İlginç Bilgiler
Dolma iç için kullanacağınız pirincinizi mutlaka ılık suda bekletip yumuşatın ve nişastasından arındırmak için birkaç defa sudan geçirin. Böylece içinin sert kalmasını önlersiniz. Dolmamızın daha lezzetli olması için sızma zeytinyağı kullanın.

Dolma - Sarma Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ