Anahtar Kelimeler: ETİMESGUT’ DEĞİŞİMİ

Hukuk ve adaletin olmadığı yerde ilk kaybolan değer iş ahlakıdır

BAŞKAN YAVAŞ İLÇE ZİYARETLERİNDE…

İABB’ye 21 yeni belediye katıldı

KONCUK GİK ÜYELİĞİNDEN İSTİFA ETTİ.

HALK EKMEK, GIDA ÜRETİMİNİN MERKEZİ OLACAK...

İnşaat Müteahhitleri Baki Çelen İle Devam Dedi

Ankara’nın Başkent oluşu Yenimahalle’de kutlandı

ANTİBİYOTİK DİRENCİ KANSERDEN FAZLA ÖLÜME YOL AÇACAK!

DÜNYANIN EN SAĞLIKLI ÜLKELERİNDE; TÜRKİYE 51.SIRADA

İKİ HASTANE DAHA TAŞINIYOR

Şehit Ömer Gülünay´ın adı sağlık merkezine verildi

Her 4 AIDS´liden 3´ünün haberi yok

ÇIRAY: “ÇOCUK SAĞLIĞINDA TASARRUF OLMAZ

Yenimahalle´de “Bağımlılıkla Mücadele” semineri

AĞIRALİOĞLU; PEMBE TABLOLARA İTİBAR ETMİYORUZ.

Akşener: Artık milletin iradesine saygı duymayı öğren

AK Parti'de teşkilatlarda büyük değişikliğe gidilecek

Karamollaoğlu: AKP miadını doldurdu

UÇAN KUŞA VERGİ VAR KAMUYA TASARRUF TEDBİRİ YOK

AKP'li milletvekili istifa etti

Karamollaoğlu Bu yapılırsa gün yüzü göremeyiz

  • Cuma 12 ° / 5 ° Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 11 ° / 2 ° Güneşli
  • Pazar 10 ° / 0 ° Güneşli

Ankara

15.11.2019

  • İMSAK 05:59
  • GÜNEŞ 07:26
  • ÖĞLE 12:38
  • İKİNDİ 15:16
  • AKŞAM 17:40
  • YATSI 19:02

ETİMESGUT’TA KAN DEĞİŞİMİ

İyi parti Ankara il kurucu yönetim kurulu üyesi ve Etimesgut ilçe Başkanı Fatih Sultan Mehmet Hamzacebi birlikteliğimizi güçlendirip çalışmalarımızı sürdürürsek partimiz ilk seçimlerde %30 oyla iktidar olacağını dedi.

İyi Parti Etimesgut İlçe Başkanlığına atanan Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi Birlik Beraberlik ve Dayanışma programının ardından İlçe Teşkilatı'nda devir teslim töreni yapıldı.

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın'ın da katıldığı törende Etimesgut İlçe Başkanlığına atanan Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi görevi Erman Serin'den devraldı. Yoğun ilgi ve katılımın gerçekleştiği törene İYİ Parti Ankara Milletvekilleri Durmuş Yılmaz, Halil İbrahim Oral ve Ayhan Altıntaş, GİK Üyeleri Dr. Mesut Özarslan ve Bülent Gürsoy, Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, il ve ilçe yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Programda konuşan İlçe Başkanı  Fatih Sultan Mehmet Hamzacebi ; yerel seçimlerde dağınık olmalarından dolayı belediye başkanlığını kaybettiklerini, birliktelik olsa idi belediyeyi yüzde yüz kazanmış olacaktık. Farklı biryerlerde olmamızdan dolayı güç birliği oluşturamadık güç birliği olmayan yerde başarı olması mümkün değildir belediyeyi alamadığımızdan dolayı iş aş bekleyen arkadaşlarımıza yardımcı olamadığımız gibi birçok hatalar yaptık birlik ve beraberliğimizi sağladığımız zaman  Etimesgut belediyesini en az elli bin farkla alacağımıza söz veriyorum. Yıllardır Etimesgut diktatörlükle yönetiliyor bu diktatörlüğü yıkıp şeffaf demokratik, halkın katılımcı yönetimi  ele alıp hizmet sunacağız.ayrışmanın kimseye faydası olmadığını bir arada olursak yakın zamanda olabilecek genel seçimlerinde genel başkanımızı cumhur başkanı yapma iradesini ortaya koy6abiliriz bundan böyle ilçe başkanlığımız herkese açık hiç kimse birini ötekileştirme ayrımcılık uygulama  yapmasına musama göstermeyeceğiz herkes ilçemizde çalışmalarını yapacak.partili her arkadaşımız birbirlerine karşı nezaket dilini konuşacak saygılı sevgili davranmak zorundadırlar. Biz birbirimizi kırmak değil birlikteliğimizi sağlamamız lazım.. Seçimler yerelde kazanılır eğer Türkiye genelinde birlikteliğimizi sağlarsak ilk seçimlerde en az%30 oy alacaklarını Türkiye genelinde seçmenin %75 nin muhafazakar demokrat seçmenden olduğunu ak partinin yıkılmasıyla iktidar olacaklarını söyledi.

"TÜRK SİYASETİNE YÖN VERİYORUZ"

Törende konuşan İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın'ın "İYİ Parti bir emeğin ve gayretin ürünüdür. Bugün geldiği noktayla Türk siyasi hayatına yön veren bir siyasi harekettir. 2 Ayda teşkilatları kurduk. Cumhuriyet Tarihinin en büyük kongresini Ankara'da yaptık. 100 bini aşkın insanı burada topladık. Bu eser hepimize ait. Türkiye'yi yönetme iradesini elinde tutan insanların toplandığını gösterdiklerini söyledi.

"AK PARTİ-MHP TOPLAMI %40'IN ALTINDA, ARAYIŞ İÇERİSİNDE OLANLAR İYİ PARTİ'YE YÖNELİYOR"

Aydın"İktidara kitlenmiş tek siyasi parti biziz. Ortam çok müsait, çok sayıda yaptırdığımız araştırmalarda taban yükseliş tirendine girdi. Partinin tabanı kemik gibi oldu. Mücadele kültüründen gelen insanların parti tabanının da böyle bir refleks vermesini doğal olarak bakıyorum. Bütün anketlerde aynı sonuçlar çıkıyor. AK Parti'de müthiş bir erime var. AK Parti, MHP toplamı yüzde 40'ın altına indi. Müthiş bir çözülme var. Yeni kurulacak olan partinin oy oranı o kadar ahım şahım değil. Hiç önemli değil bir, iki puan bile olsa bütün siyasi dengeleri değiştirebilecek bir tablo ortaya çıkıyor. Yönünü başka arayışlarda olan kitlenin gözü İYİ Parti'de. Üye kampanyasını bunun için önemsiyoruz."dedi.