MUSTAFA SARIGÜL ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Keçiören CHP Meclis Üyesi Mustafa Sarıgül, Keçiören Meclis Üyeliğine yeniden Aday Adayı olduğunu açıkladı: “Aslında bugün açıklama yapmayacaktım ama benim Çankaya veya diğer ilçelerden aday adayı olduğum söylentilerine karşı erken açıklama yapma ihtiyacı duydum.” dedi.
Tarih: 30.10.2018 12:36:39

CHP Keçiören İlçe Başkanı Kubilay Oskay´ın makamında, İlçe Yönetimi ve partililer huzurunda aday adaylığını açıklayan Sarıgül, şu mesajları iletti:

“Değerli dostlar, ben 2014 yılında Genel Başkanımızın döneminde İlçe yöneticisi seçildim. İki dönem Örgütlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptım. Bu süre içinde başarılı olduğuma inanıyorum. Sonra yerel yönetimlerde Meclis Üyesi olarak atandım. Sizlere, örgütümüze yakışır bir şekilde 4,5 yıldır hiçbir şaibeye bulaşmadan, örgütümüzden aldığım terbiye ve ahlak değerleri içinde CHP´ye yakışır bir biçimde Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Keçiören´de siyaset yaptım. Ve önümüzdeki süreçte de yaptığımız mücadelenin sonunda ve tabanın sesi-isteği olarak tekrar Keçiören´de Meclis Üyeliğine adayım. Örgütümüz, İlçe Yönetimimiz, tabanımız, destekler uygun görürse tekrar başarılı bir şekilde partimizi temsil etmek için hazırım.

Diğer taraftan da bir şey hatırlatmak istiyorum. Aslında yarın müracaat edecektim ama bazı arkadaşlarımızın ‘Sarıgül Çankaya´dan, şuradan buradan aday olacak´ gibi söylentileri duyunca biraz daha erken açıklama yapma ihtiyacı duydum. Çünkü Genel Merkezimizin yöntemi henüz netlik kazanmadı. Yani sistem belli değil, temayül yoklaması mı olacak, önseçim mi olacak belli değil… Ama biz Partimizin emrindeyiz, İlçemizin emrindeyiz, Örgütümüzün emrindeyiz.

Ben, 16 yaşından beri bu işin içinde oldum. Gençlik yıllarımdan beri Demokratik Kitle Örgütlerinin içindeydim. Sol gelenekten gelen bir arkadaşınız olarak da yargılandım, 6-7 yıl yattım, bedelini çok ağır ödedim. Kazandığım tecrübeler ve büyüklerden aldığım siyasi terbiyeyle tekrar CHP içinde olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum. Özellikle ağabeylerimizin bize verdiği destekle ve CHP´nin değerli siyasetçilerinin örnek siyasetlerini, mücadelesini partimiz içinde gösterip Keçiören´de, Büyükşehir´de ne katkımız olursa elimizden geleni arkadaşlarımızla birlikte yapmak için hazırım. 2019 Seçimleri Partimize hayırlı uğurlu olsun. İnşallah Keçiören´i ve Büyükşehir´i alırız umuduyla hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
KALEMİZ TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ HALİNE GELECEK
KALEMİZ TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ HALİNE GELECEK
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Estergon Türk Kültür Merkezi´nin daha aktif kullanılması için bakım ve onarım çalışmasını bir an önce bitirmek istediklerini kaydederek, “Estergon kalemiz, tarihimizden izler taşıyan, kültürel benliğimizin yaşatılmasına ön ayak olan, Türk tarihinin ve kültürünün yaşatıldığı motiflerle yeniden turizmin göz bebeği haline gelecek” dedi.
Altınok, Keçiören´de görevi devraldı
Altınok, Keçiören´de görevi devraldı
31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi´ni kazanan Cumhur İttifakı´nın AK Parti´li adayı Turgut Altınok, mazbatasını aldıktan sonra partililerle birlikte belediye hizmet binasına yürüdü
Keçiören kalesine CHP´nin bayrağını dikeceğiz.
Keçiören kalesine CHP´nin bayrağını dikeceğiz.
CHP Danışma Kurulu toplantısında açılış konuşmasını yapan Keçiören İlçe Başkanı Serdar Kendir; birbirimizi dinleme ve geleceği kurmaya yönelik bir yol hazırlığı, bir yol arkadaşlığına çıkarken, kısa süre sonra yapılacak yerel seçimlerde Keçiören kalesine CHP´nin bayrağını dikme hazırlığını da yapmış olacağız dedi.
CHP İlçe Başkanlığını Kendir Kazandı
CHP İlçe Başkanlığını Kendir Kazandı
CHP Keçiören İlçe Örgütün de yapılan 11.Olağan Kongresinde 2 Adayın yarıştığı demokratik bir seçim gerçekleşti.Adaylarda İlçe Başkanı Serdar Kendir ve İlçe Başkan Adayı Timur Yerlikaya yaptıkları konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.
Keçiören Masaya Yatırıldı
Keçiören Masaya Yatırıldı
CHP Keçiören İlçe Örgütü bugünden geleceğe Keçiören konulu panel düzenledi.Panelde Ülkenin ve keçiören´in sorunlarının çözümü için parti örgütünün sokağa çıkması seçim çalışması yapılması gerektiğinin vurgusu yapıldı.
Hizmette Siyaset Olmamalı.
Hizmette Siyaset Olmamalı.
CHP Keçiören belediye meclis üyesi Mustafa Sarıgül gazetemize meclis üyesi olduğu günden bu güne yapmış olduğu başarılı çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Keçiören´e Sarıkamış Anıtı
Keçiören´e Sarıkamış Anıtı
Keçiören Belediyesinin Şefkat Mahallesinde yaptığı "Sarıkamış Anıtı" ile Sarıkamış Harekatının 100. yılı ölümsüzleştirildi.
CHP Keçiören Kendir Dedi
CHP Keçiören Kendir Dedi
CHP Keçiören 10. Olağan Kurultayı 15 Kasım Pazar günü gerçekleşti. Bülent Gündoğan, Mert Kılıç´ın da başkanlığa aday olduğu kurultaydan 173 oyla ikinci kez Serdar Kendir seçildi.
Mustafa Ak Kamudan Neyi Saklıyor?
Mustafa Ak Kamudan Neyi Saklıyor?
Yükseltepe Kentsel Dönüşüm Projesi´nin hak sahipleri ile bilgilendirme toplantısı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak´ın katılımıyla gerçekleşti.
Huzur Ekibi Korku Saçıyor
Huzur Ekibi Korku Saçıyor
Keçiören Belediye´sinde yaklaşık bir ay önce belediye çalışanlarının pala ve pompalı tüfeğin kullanıldığı bir kavgada bir kişi ağır yaralanmış, bir kişi de tutuklanmıştı. Olayla ilgili soruşturma açılırken konuyla ilgili yeni iddialar dolaşıyor
Keçiören´de Engelsiz Çocuk Parkı
Keçiören´de Engelsiz Çocuk Parkı
Keçiören Belediyesinin hizmete açtığı "Engelsiz Park" engelli çocuklar ile diğer çocukların birlikte oyun oynamalarını sağlıyor. İçerisinde bulunan oyun alanları ile de özel eğitime ihtiyaç duyan çocukların eğitim, deneyim ve becerilerini geliştirmeye yönelik önemli bir eksikliği giderdi.
100 Atık Pil Getirene Sinema Bileti Hediye
100 Atık Pil Getirene Sinema Bileti Hediye
Keçiören Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü geri dönüşüme dikkat çekmek ve teşvik etmek amacıyla yeni bir çalışmaya imza attı. Tüm Keçiörenli`ler 100 atık pil getirdikleri takdirde sinema bileti almaya hak kazanıyor, Antares AVM`de keyifle istedikleri filmi izleyebiliyorlar.
Gökçek Cumhuriyet Kulesini Yıkacak
Gökçek Cumhuriyet Kulesini Yıkacak
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde, eski Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok döneminde inşaatına kaçak olarak başlanılan “Cumhuriyet Kulesi’nin” yıkımı için bir adım daha atıldı.
Erseven CHP Ankara Aday Adayı
Erseven CHP Ankara Aday Adayı
İş adamı Haydar Erseven, 7 Haziran 2015`te yapılacak olan genel seçimler öncesinde, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara 2. Bölge Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
Anayasa Mahkemesi Darbe Ürünü De Baraj Ne Ürünü?
Anayasa Mahkemesi Darbe Ürünü De Baraj Ne Ürünü?
2015 Genel Seçimleri öncesinde ilçe kongrelerini sürdüren Büyük Birlik Partisi Keçiören İlçe Kongresi Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yapıldı.
Yeni Başkandan Yeni Projeler
Yeni Başkandan Yeni Projeler
CHP Keçiören İlçe Başkanı Serdar Kendir gazetemizle yapmış olduğu söyleşide Keçiören’i yönetenlerin toplumdan uzak olduklarını bu nedenle de iktidarı yakalayamadıklarını söyledi.
Ovacık’a Kent Ormanı
Ovacık’a Kent Ormanı
Keçiören Belediyesi, Ovacık bölgesinde 1 milyon 126 bin metrekare alana Kartaltepe Kent Ormanı oluşturdu.
Metruk Binalar Yıkılıyor
Metruk Binalar Yıkılıyor
Vatandaşların talep ve şikâyetleri doğrultusunda Keçiören’de tehlike arz eden metruk yapıları yıkıyor.
Keçiören CHP’nin Kader Günü
Keçiören CHP’nin Kader Günü
CHP Keçiören İlçe Yönetiminin istifasından sonra atanan Kayyum tarafından 26 Ekim 2014 tarihinde yapılacak ilçe başkanlık adaylığı için yarışan Keçiören’in saygın iş adamlarından Bülent Gündoğan, Serdar Kendir, Kamil Karaküllah, Cem Gürkan Kahraman’ın arasında geçeceğe benziyor.
Büyükşehir Endeksli Bütçe
Büyükşehir Endeksli Bütçe
Keçiören Belediyesi 2015 Yılı Mali Bütçe tasarısı 390 Milyon TL ile Belediye Meclisi tarafından oyçokluğu ile kabul edildi. Hazırlanan bütçe tasarısı CHP ve BBP’li meclis üyelerinin yoğun eleştirilerine maruz kaldı.
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
Ankara için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:17 08:01 13:01 15:25 17:43 19:15
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Güzelliği sevdiği kadar, erdemi de seven bir insanı daha görmedim.

Konfüçyus
-Kelebekler ayaklarıyla tat alırlar. -Kadınlar erkeklere oranla 2 kat fazla göz kırpar.(Çok yalan söyledikleri için olmasın) -İnsan vücudundaki en güçlü kas dildir. -Gözleri açık tutarak hapşırmak imkansızdır. (Bir rivayete görede gözleri açık hapşırı

İlginç Bilgiler 2
Yufka ile yapılan böreklerde tepsiye yaydığınız yufkaların üzerine eritilmiş margarin ve sütten oluşmuş karışımı dökerseniz böreklerinize ayrı bir lezzet katarsınız. Yufka ile yaptığınız böreklerin üstüne, böreği fırına vermeden önce bir yumurtayı, bir ş

Börek Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ