ANKARA´NIN CEPSİZ ADAYLARI TANITILDI
Saadet Partisi Ankara İl Başkanlığı tarafından organize edilen Ankara Aday Tanıtım Toplantısı muhteşem bir atmosferde gerçekleştirildi. Heyecan ve coşkunun üst seviyede olduğu toplantıda, Saadet Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı başta olmak üzere 25 ilçe adayı tanıtıldı.
Tarih: 20.2.2019 22:53:05

Saadet Partisi, 31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde, Ankara adayları için tanıtım toplantısı düzenledi. Yenimahalle ilçesindeki Nazım Hikmet Kültür Merkezi´nde 19 Şubatta düzenlenen programa, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu´nun yanı sıra çok sayıda partili katıldı. 

Beyazıt: Ankara´yı Dürüst Belediyecilik İle Tanıştıracağız

Ankara İl Başkanı Fatih Beyazıt yaptığı konuşmada Saadet Partisi´nin iktidar partisi dâhil hiçbir partinin yapamadığını yaptıklarını belirterek; "Kendi adaylarımız ve kendi listelerimizle Ankara´nın tüm ilçelerinde seçimlere giriyoruz. Bütün Ankara´yı dürüst belediyecilik ile tanıştıracağız. Bütün bölgelere ayrımsız bir şeklide hizmet götüreceğiz, rant değil hizmeti esas alacağız. Liyakati ve ehliyeti esas alacağız. Hiç kimsenin Ankara´yı parsel parsel satmasına izin vermeyeceğiz. Ortak akılla herkesin sözünün olduğu bir yönetim ile yöneteceğiz” diye konuştu.

Doğan: İlkeye Sahip Çıkacağız

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Mesut Doğan, Ankara´nın sorunlarını çok iyi bildiklerinin altını çizdi. Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla 94 ruhunun iktidar partisi tarafından tekrar gündeme getirilmesine çok sevindiğini belirten Doğan şöyle devam etti: “Yerel seçimlerin yaklaşması ile 94 ruhu gündeme geldi. 94 ruhu istikamettir. 94 ruhu hassasiyettir. Ancak 94 ruhu sadece Saadet Partisi´nin bünyesinde taşıdığı bir ruhtur. 94 ruhunu arayan herkesi Saadet Partisi´ne davet ediyoruz. 94 ruhu neden unutulamadı. O dönem aday olanlar elbet projelerinden bahsetti ama onlar Milli Görüş´ün ilkelerine muhakkak sahip çıktılar. Birincisi, ibadet aşkı. İki, asla partizanlık yapmayacağız. Üç, işi ehline vereceğiz. Dört, kapımız herkese açık olacak. Beş, hizmeti eşit dağıtacağız. Altıncısı, zorlaştırmayacağız tam tersine kolaylaştıracağız. Yedi, asla yemeyeceğiz ve yedirmeyeceğiz. 94´te bu prensiplerle hareket edenler efsane hizmetler gerçekleştirdi.”

Ankaralıların planlı olarak iki tercihten birine zorlandığını vurgulayan Doğan, “Tabiri caizse Ankaralılara ‘tura mı, yazı mı´ deniliyor. Ankaralılar bu oyunu bozacak. Bu seçimde Ankaralılar dimdik ayakta duracak. Bu ülkenin ve şehirlerimizin dik durmaya ihtiyacı var. İnşallah, 40 gün sonra kazandığımız büyükşehirlerde bir tekabülün olmadığı bir yönetim anlayışı kuracağız. Torpilin olmadığı bir yönetim anlayışı kuracağız. İsrafın olmadığı bir yönetim anlayışı kuracağız. Yolsuzluk ve rüşvet olmayacak. Rüşvetin ve yolsuzluğun Türkiye´de normalleşmesine izin vermeyeceğiz. 40 gün uyumadan çalışmalarımızı en hızlı şekilde yapmamız lazım. En büyük zafer Saadet Partisi´nin olacaktır” şeklinde konuştu.

Karamollaoğlu: Her Yerde Seçimi Kazanacağız

Tanıtım toplantısında konuşan Genel Başkan Temel Karamollaoğlu, Etkin Pişmanlık Yasası´nı devreye koyduklarını belirterek, “Her yerde seçime, kazanma azmiyle gireceğiz. Bundan dolayı da belediye başkan adayları bizim prensiplerimizi kabul edip aramıza katılabilir. Saadet´ten başka gidilecek yer yok. Biz farklıyız. Biz prensiplerle hareket ederiz.  Bizi işbirliği yapmakla itham ediyorlar. Devlet yönetmek saraylara oturmakla, uçaklara binmekle olmaz. Millet sürünüyor dediğimizde ise ´itibardan israf yapılmaz´ diyorlar. Sizin yüreğiniz 1389 bölgede seçime girmeye yetti mi? Kimsede itibarınız kalmadı. Yaptıklarının yalan olduğunu burada kendilerine deklare ediyoruz. Bir laf söyleniyorsa altı doldurulması gerekiyor. Eğer siz bir iftira atıyorsanız ‘Allah´tan korkmuyorsunuz´ demektir. Biz bu seçime oyumuzu artırmak için değil, kazanmak için gidiyoruz. Başkanlarımızı makamlarında kucaklayacağız. Saadet Partimiz en büyük patlamayı yapacak.” diye konuştu.

Karamollaoğlu: Asıl Yorgunluk Sizin Genel Merkezinizdedir

AKP ve MHP´nin gündeme getirdiği ‘beka sorununa´ değinen Karamollaoğlu, beka sorunu var ise bunda iktidarın kabahati olduğunu söyledi. Karamollaoğlu, şöyle devam etti: “Bu arkadaşlar hakikatleri göremiyor. Bu arkadaşlar kendi kendileriyle boğuşuyor. Ülkeyi dostluk ve barış ülkesi haline getirmek yerine iktidarda kalmak için kutuplaştırmayı artırıyor. Bu nasıl bir beka problemi ki vatandaştan destek istiyorlar. Beka sorununu ortaya çıkaran partiye destek istiyorlar. Bu bir gaflettir. AK Parti´nin bir beka sorunu var. Fikir üreteceğim derken problemi büyütüyor. Daha önce ‘metal yorgunluğu´ var dediler. Asıl yorgunluk sizin genel merkezinizdedir. Artık bir fikir üretemiyorsunuz.”

Karamollaoğlu: Rant Ruhuna Döndü

“Cepsiz ceket bir idealdir” diyen Karamollaoğlu, cepsiz ceketlilerin hiçbir beklenti öncelemeden hizmet etmeyi öncelediğini ifade etti. İktidar partisinin hakaretten vazgeçmesi gerektiğini belirten Karamollaoğlu, şunları kaydetti: “Biz onların oyunlarına gelmeyiz. Biz o pislik çukuruna girmeyiz. Biz onların seviyesine inip cevap veremeyiz. Biz kimseyi kötü sözlerle itham etmeyiz. Bizim sadece Cenabı Hakk´a vereceğimiz bir hesap var. Biz gerçekleri bunun için söyleriz. Onların belediye başkanları ´94 Ruhundan´ bahsediyor. O ruh unutuldu sonra rant ruhuna döndü. Biz bunu tekrar tersine çevireceğiz. Türkiye´de en çok belediyeyi biz kazanacağız. Bizim belediye başkanlarımız herkesle kucaklaşacak.”
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
TURİZM HAFTASI KUTLAMALARI ANKARA´DA BAŞLADI
TURİZM HAFTASI KUTLAMALARI ANKARA´DA BAŞLADI
Vali Şahin; "Ankara hak ettiği ölçüde turizmden payını alamıyor"
‘KOL SAATİ´ Anıtı Kaldırıldı
‘KOL SAATİ´ Anıtı Kaldırıldı
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş´ın talimatıyla, Melih Gökçek´in diktirdiği ‘Kol Saati´ anıtı kaldırıldı.
Güvener: "Mansur Yavaş Ankara´da seçimi kazanmıştır"
Güvener: "Mansur Yavaş Ankara´da seçimi kazanmıştır"
CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener, "Sayın Mansur Yavaş, 124 bin 489 oy farkıyla seçimi kazanmıştır" dedi.
Ankara´da sayım tamamlandı!
Ankara´da sayım tamamlandı!
Ankara´da AKP´nin yaptığı itiraz ettiği sandıkların tamamında sayım sonuçlandı. Mansur Yavaş´ın 124.770 oy farkıyla büyükşehir belediye başkanlığı kesinleşti.
Yılmaz”dan Ankara Kulübü´ne Ziyaret
Yılmaz”dan Ankara Kulübü´ne Ziyaret
İstanbul Ankaralılar Derneği Genel Başkanı Hacı Yılmaz ve heyeti, Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan´ı Ankara Kulübü Genel Merkezi´nde ziyaret etti.
ANKARA´DA GECE OPERASYONU
ANKARA´DA GECE OPERASYONU
Yerel seçimlere saatler kala Ankara´da CHP´nin adayı Mansur Yavaş´a karşı gerçekleştirilen kara propaganda eylemlerine bir yenisi daha eklendi...
PİAR ARAŞTIRMA; “MANSUR YAVAŞ BİR HAYLİ ÖNDE”
PİAR ARAŞTIRMA; “MANSUR YAVAŞ BİR HAYLİ ÖNDE”
PİAR Araştırma, 20-27 Mart tarihleri arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana ve Aydın´da 11 bin 445 katılımcı ile görüşerek hazırladığı son seçim anketinin sonuçlarını açıkladı.
MANSUR YAVAŞ KONUŞTU... ATO BAŞKANI SALONU TERK ETTİ
MANSUR YAVAŞ KONUŞTU... ATO BAŞKANI SALONU TERK ETTİ
ATO Başkanı ve aynı zamanda Emine Erdoğan´ın kuzeni olan Gürsel Baran, Mansur Yavaş´ın konuşması sırasında salonu terk etti.
ZİYA SELÇUK´TAN CUMHUR İTTİFAKI MİTİNGİ İÇİN SEFERBERLİK!
ZİYA SELÇUK´TAN CUMHUR İTTİFAKI MİTİNGİ İÇİN SEFERBERLİK!
31 Mart yerel seçimlerine 4 gün kala Cumhur İttifakı okullardaki çalışmalarını hızlandırdı. Okullarda siyaset yapılmasını görmezden gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk da Cumhur İttifakı´nın seçim çalışmalarına dahil oldu.
YAVAŞ: “HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR”
YAVAŞ: “HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR”
Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mansur Yavaş, Evren Mahallesi ve Şereflikoçhisar´da düzenlenen mitinglerde vatandaşlara hitap etti.
YAVAŞ; “EN GEÇ 4 SAATTE SONUÇLARI ALMIŞ OLACAĞIZ…”
YAVAŞ; “EN GEÇ 4 SAATTE SONUÇLARI ALMIŞ OLACAĞIZ…”
"Millet İttifakı Seçim Güvenliği Toplantısı"nda konuşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, "31 Mart sabahı oy verme işleminden itibaren sonuçlar alınıncaya kadar hayatımızın en kıymetli mesaisini yaşayacağız." dedi.
MANSUR YAVAŞ´IN BEYPAZARI MİTİNGİNE YOĞUN İLGİ!
MANSUR YAVAŞ´IN BEYPAZARI MİTİNGİNE YOĞUN İLGİ!
Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, Beypazarı mitinginde, "Temiz siyaset diye ortaya çıktı, kirli siyaset yapmaya başladı. Temizi buysa kirlisinden Allah korusun" dedi.
AKŞENER; "HAPİSTEN KORKMAM!"
AKŞENER; "HAPİSTEN KORKMAM!"
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türkiyem TV´de yayınlanan Ankara Özel programının canlı yayın konuğu oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın cezaevi sözlerine yanıt veren Akşener hapisten korkmadığını vurguladı.
ALPARSLAN TÜRKEŞ´İN OĞLUNDAN MANSUR YAVAŞ´A DESTEK
ALPARSLAN TÜRKEŞ´İN OĞLUNDAN MANSUR YAVAŞ´A DESTEK
Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş´a, MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş´in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş´ten destek geldi.
GÖKÇEK´İN MİLYARLIK OYUNCAĞI 2 GÜNDE BOZULDU
GÖKÇEK´İN MİLYARLIK OYUNCAĞI 2 GÜNDE BOZULDU
İki gün önce açılışı yapılan Ankapark´ta bulunan rollercoaster aracı 60 metre yükseklikte arızalandı.
KONYA BASININDAN ERDOĞAN SEFERBERLİĞİ!
KONYA BASININDAN ERDOĞAN SEFERBERLİĞİ!
Konya´daki 14 yerel gazeteden 13´ü “Gönülden Konya” manşeti ile okuyucusu ile buluşurken, sürmanşette de Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın katılacağı Konya mitingi duyuruldu.
YANDAŞ TV´LERİN UTANÇ TABLOSU
YANDAŞ TV´LERİN UTANÇ TABLOSU
Muhalefet partilerine beşte bir oranında yer veriliyor, aynı süreler içinde de aleyhte yayınlar yapılıyor. Araştırmayı yaptıran RTÜK üyesi ismet Demirdöğen bu uygulamayı sert dille eleştirdi.
KILIÇDAROĞLU İÇİN İDAM ÇAĞRISI YAPAN, AKİT TV ANKARA HABER MÜDÜRÜNE SORUŞTURMA
KILIÇDAROĞLU İÇİN İDAM ÇAĞRISI YAPAN, AKİT TV ANKARA HABER MÜDÜRÜNE SORUŞTURMA
“Türk kamuoyu Kılıçdaroğlu gibi bazı isimlerin idam edilmesini bekliyor” diyen Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen hakkında tehdit suçundan soruşturma başlatıldı.
MANSUR YAVAŞ´IN AVUKATINDAN AÇIKLAMA
MANSUR YAVAŞ´IN AVUKATINDAN AÇIKLAMA
KAMUOYUNA DUYURU
Ömer Çelik´in kuzenine FETÖ gözaltısı!
Ömer Çelik´in kuzenine FETÖ gözaltısı!
FETÖ´nün 2010´daki komiserlik sınavı sorularını çalmasına ilişkin düzenlenen operasyonda AKP Sözcüsü Ömer Çelik´in dayısının oğlu komiser Ömer Öztopal ve eşi de gözaltına alındı. Kaynak Yeniçağ: Ömer Çelik´in kuzenine FETÖ gözaltısı!
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
Ankara için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:17 08:01 13:01 15:25 17:43 19:15
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kimseden sana kötülük gelmesini istemiyorsan fena söyleyici, fena öğretici, fena düşünceli olma.

Mevlana
-Her 4 Amerikalıdan biri mutlaka televizyonda görünüyor. (Sokakta her 4 kişiden 1 imza dağıtıyormuş düşünsenize) -Uyurken televizyon seyrederken yaktığımızdan daha fazla kalori yakıyoruz. (Demekli televizyonla uyutuluyoruz) -Bir karıncanın koku alma yet

İlginç Bilgiler 5
Yufka ile yapılan böreklerde tepsiye yaydığınız yufkaların üzerine eritilmiş margarin ve sütten oluşmuş karışımı dökerseniz böreklerinize ayrı bir lezzet katarsınız. Yufka ile yaptığınız böreklerin üstüne, böreği fırına vermeden önce bir yumurtayı, bir ş

Börek Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ