SİNCAN YENİDEN MURAT ERCAN’A EMANET

SİNCAN YENİDEN MURAT ERCAN’A EMANET

31 Mart yerel seçimlerine doğru giderken AK Parti illerin ardından ilçe adaylarını da açıklamaya başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin kalesi Sincan’ı yeniden mevcut Başkan Murat Ercan’a emanet etti.  Göreve geldiği ilk günden bu yana yaptığı hizmet ve projelerle takdir toplayan ve Sincan’a sayısız eser kazandırarak gönüllere taht kuran Murat Ercan, Sincan Belediye Başkan adayı oldu. 

Yerel seçimler adım adım yaklaşırken AK Parti’de belediye başkan adayları belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilçe belediye başkan adaylarını Ankara ATO Congresium’da düzenlenen görkemli törenle açıkladı. Yüzlerce partilinin katılımıyla gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sincan’da Belediye Başkanı Murat Ercan’ı yeniden aday gösterdi.

Sincan’da göreve başladığı günden bu güne 7’den 70’e gönüllere dokunan, sokak sokak gezerek esnafın ve vatandaşın yanında olan, projeleri ve yatırımlarıyla Sincan’ı cazibe merkezi haline getiren Başkan Murat Ercan, yeni dönem için heyecan ve coşkusunu paylaştı. 

“SİNCAN İÇİN DURMAK YOK, YOLA DEVAM”

Başkan Ercan, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle yeniden Sincan Belediye Başkan Adayı ilan edildik. Ankara’mızı yeniden, özlenen gerçek belediyecilik anlayışı ile buluşturmaya; Sincan’ımızda el ele, gönül gönüle yeni başarı hikayeleri yazmaya ve hemşerilerimiz için yeni kalıcı eser ve hizmetler üretmeye söz veriyoruz. Ankara için, Sincan için durmak yok, yola devam diyoruz. “ dedi. 

BAŞKAN MURAT ERCAN’LA YOLA DEVAM

Azim, coşku ve büyük bir vizyonla 31 Mart yerel seçimlerine hazır olan Başkan Murat Ercan, mega projelerini katlayarak Sincan’ın marka değerini daha da yükseltmeyi hedefliyor. 

Bu zamana kadar yapılan; defalarca ödül alan Sıfır Atık çalışmaları ve Eko Çiftlik, Polatlar Sokak Hayvanları Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi, Matematik Müzesi, Millet Kıraathaneleri, Bebek Kütüphanesi, Anne Çocuk Oyun Evleri, Gastro Sincan, Türk Musikisi Konservatuvarı, Fuar ve Kongre Merkezi, Sinan Şamil Sam Kapalı Spor salonu, spor sahaları, Hanımlar ve Güngörmüşler Konakları, kreşleri, yüzme havuzları ve daha birçok yatırımı hayata geçiren Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan sosyal belediyecilikte de adından söz ettirdi. 

Dev projeler Sincan Park ve Arasta Sincan’ı ilçeye kazandıran Başkan Ercan, bu belediyecilik vizyonunu yeni döneme de taşıyacak. Anahtar Kelimeler: SİNCAN YENİDEN MURAT ERCAN’ EMANET

Ankara

13.07.2024

  • İMSAK 03:34
  • GÜNEŞ 05:24
  • ÖĞLE 12:59
  • İKİNDİ 16:56
  • AKŞAM 20:25
  • YATSI 22:07
  • Cumartesi 31.6 ° / 18.8 ° Bölgesel düzensiz yağmur yağışlı
  • Pazar 31 ° / 17.3 ° Güneşli
  • Pazartesi 31.1 ° / 14.7 ° Güneşli