Anahtar Kelimeler: Tabanın ‘’Kayaalp’’
  • Salı 23 ° / 8 ° Güneşli
  • Çarşamba 24 ° / 8 ° Parçalı bulutlu
  • Perşembe 22 ° / 7 ° Parçalı bulutlu

Tabanın Sesi ‘’Kayaalp’’

Parti Tabanının istekleri doğrultusunda İYİ Parti Ankara il başkanlığına adaylığını açıklayan Tamer Kayaalp İl Başkanlığına yapmış olduğu ziyaretinde açıklamalarda bulundu.

İl Başkanlığına yaptığı ziyarette KAYAALP İl Başkanlığı adaylığını resmen duyurdu. Kayaalp Yaptığı konuşmasında birlik ve beraberlik içerisinde kongreye gidiyoruz kongre sonrasında inşallah çok güçlü çıkarak hep birlikte yolumuza devam ederiz, kazananın İyi Parti olacağını, bayrağı bir adım daha ileri taşımak için bu göreve talip olduklarını ifade eden Tamer KAYAALP; “makam ve mevki kimseye özel değildir, her makam ve mevki geçicidir, bizler İyi Partiyi nasıl ileri götürürüz, nasıl daha yukarılara taşırız, Genel Başkanımız Meral AKŞENER’i nasıl Cumhurbaşkanı yaparız diye çalışmaya aday olduklarını söyledi.

Kayaalp ;Biz demokrasiyi ön plana çıkaran gündem belirleyen bir partiyiz, seçimlerimizde kutuplaşmanın değil demokrasinin en güzel örneklerini göstereceğimizden eminim. Gerek  görevde olan İl Başkanımız gerek  tüm teşkilatlarımız bu dönemde kutuplaşmanın değil demokrasinin en doğal durumu olan seçim aşamasını dostluk ve kardeşlik içerisinde geçireceğinden en ufak şüphem dahi yok… “Adaylıklarını açıklayan tüm dava arkadaşlarıma başarılar dilerim… Kim gelirse gelsin yine hep beraber Türkiye’ye Ankara’yı İyi yapmak için çalışacağız. Geldiğiniz için hepinize teşekkür eder, iyi çalışmalar temennisinde bulundu.

İl Başkanı Yetkin Öztürk konuşmasında Aile arasında zafer kazanılmaz, bizim zaferimiz güçlendirilmiş parlementer sistemitekrar hayata geçirmektir. Kongremiz tüm Türkiyeye örnek olacak bir kongre yapacağız dedi.