Anahtar Kelimeler: TEKİN; YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

İçişleri Bakanlığı'ndan 4 günlük sokağa çıkma yasağına ilişkin yeni genelge

MANSUR YAVAŞ’IN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI

AKP İktidarının Boyası Pandemi Sürecinde Dökülmüştür.!

Uysal“Milli bir afet gününde bile partizanlık yapılıyor”

Hükümet, Günü Kurtarma Projesi Üretiyor!

17 farklı ülkeden "Evde Kal Evde Öğren" projesi

TARIMDA YERLİ ÜRETİMİN ÖNEMİ BİR KEZ DAHA GÖRÜLMÜŞTÜR

Ercüment Ovalı paylaştı! İşte virüsü parçalayan aşının görüntüsü

Koranavirüs Siyaseti de Vurdu!

ANTİBİYOTİK DİRENCİ KANSERDEN FAZLA ÖLÜME YOL AÇACAK!

DÜNYANIN EN SAĞLIKLI ÜLKELERİNDE; TÜRKİYE 51.SIRADA

İKİ HASTANE DAHA TAŞINIYOR

Şehit Ömer Gülünay´ın adı sağlık merkezine verildi

Her 4 AIDS´liden 3´ünün haberi yok

“İÇ PİYASA ACİLEN CANLANDIRILMALI”

Akşener: “Bilim Kurulu, ne önerdiklerini milletle paylaşmak mecburiyetinde”

Akşener’den İdlib mesajı: Gereğini yapın

Akıllı; HEDEFİMİZ İKTİDAR

Saadet Partisinden 300 günlük değerlendirme

Yeşil; “2020 Yılı İcralarla geldi”

İYİ PARTİ’DEN KANAL İSTANBUL VE ARDINDAKİ GERÇEKLER PANELİ

  • Cuma 25 ° / 8 ° Güneşli
  • Cumartesi 29 ° / 11 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar 31 ° / 15 ° Güneşli

Ankara

05.06.2020

  • İMSAK 03:20
  • GÜNEŞ 05:14
  • ÖĞLE 12:52
  • İKİNDİ 16:49
  • AKŞAM 20:21
  • YATSI 22:05

TEKİN; YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

İYİ Parti Yenimahalle İlçe 2. olağan Kongresi, 22 Şubat 2020 Cumartesi günü, iki liste ile gerçekleştirilirken 243 delegenin oyunu alan Kemal Dursun Tekin güven tazeleyerek ilçe başkanı seçildi.

Yenimahalle belediyesi 4 Mevsim tiyatro salonunda yapılan kongreye İYİ Parti Ankara il başkanı Yetkin Öztürk, parti sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, Ankara Milletvekillerinden Ayhan Altuntaş, Durmuş Yılmaz, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP İlçe başkanı Feridun Güngör, Saadet İlçe Başkanı Arif Karamanoğlu, İlçe Başkanları, Meclis Üyeleri, partililer katıldı.

Kongrede konuşan İlçe Başkanı Kemal Dursun Tekin; Ülkemizin geçtiği şu zor dönemde hepimize çok fazla sorumluluk ve görev düşüyor bizler bunu İYİ Parti çatısı altında hep birlikte en iyi şekilde gerçekleştirmekle mükellefiz biz bunu atalarımıza ve Türkiye Cumhuriyetine borçluyuz.

Tekin; Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyete ve demokrasiye sahip çıkmakla yükümlüyüz partimizin birinci amacı budur. Partimizin   25 ekim 2017 tarihinde kurulduğu günden bu güne kadar büyük   gelişme ve başarılar kaydettiğinin altını çizen Tekin Yenimahalle ilçe başkanlığını devraldığım   günden bu   güne kadar bir    çok başarıya imza attıklarını belirtti.

Tekin; Cesur yürekli kurucu üyelerimizle çıktığımız bu kutlu yolda  görevi devraldığım günden bu yana bine yakın üye sayımızı artırarak Türkiye genelinde ilçeler arasında 10.sıradaya taşımış durumdayız .partimiz ve ilçemiz her geçen gün daha da çoğalarak güçleniyor. ülkemizin geleceğini vatanın bütünlüğünü korumak için var gücümüzle çalışmayı, çocuklarımızın daha iyi eğitim almasını, aç yatmamasını sağlamak, gençlerimizin gelecek kaygısını ortadan kaldırıp işsiz gençler ordusunu yok etmeyi hedefleyerek Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapana kadar çıktığımız bu kutlu yolda yolumuza hep birlikte yılmadan, yorulmadan, omuz omuza devam edeceklerini söyledi.

Ülkemizi İYİ Partimizin güneşi ile aydınlatacağız

Kongrede konuşan İl Başkanı Yetkin Öztürk Partimiz her geçen günde adım adım iktidara doğru yürümektedir. Bunun en güzel örneği de sahada yapmış olduğumuz çalışmalarda milletimizin partimize olan teveccühünü gözlemledik. Başkentimizde İl ilçe teşkilatları olarak gece gündüz demeden yapacağımız çalışmalarımızla   partimizi iktidara taşıyarak ülkemizin düştüğü karanlıktan İYİ Partimizin güneşiyle aydınlatacağız dedi.