YOKUŞ’TAN UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE BAŞKANLIĞI KURULMALI

Hukuk ve adaletin olmadığı yerde ilk kaybolan değer iş ahlakıdır

BAŞKAN YAVAŞ İLÇE ZİYARETLERİNDE…

İABB’ye 21 yeni belediye katıldı

KONCUK GİK ÜYELİĞİNDEN İSTİFA ETTİ.

HALK EKMEK, GIDA ÜRETİMİNİN MERKEZİ OLACAK...

İnşaat Müteahhitleri Baki Çelen İle Devam Dedi

ANTİBİYOTİK DİRENCİ KANSERDEN FAZLA ÖLÜME YOL AÇACAK!

DÜNYANIN EN SAĞLIKLI ÜLKELERİNDE; TÜRKİYE 51.SIRADA

İKİ HASTANE DAHA TAŞINIYOR

Şehit Ömer Gülünay´ın adı sağlık merkezine verildi

Her 4 AIDS´liden 3´ünün haberi yok

ÇIRAY: “ÇOCUK SAĞLIĞINDA TASARRUF OLMAZ

Yenimahalle´de “Bağımlılıkla Mücadele” semineri

AĞIRALİOĞLU; PEMBE TABLOLARA İTİBAR ETMİYORUZ.

Akşener: Artık milletin iradesine saygı duymayı öğren

AK Parti'de teşkilatlarda büyük değişikliğe gidilecek

Karamollaoğlu: AKP miadını doldurdu

UÇAN KUŞA VERGİ VAR KAMUYA TASARRUF TEDBİRİ YOK

AKP'li milletvekili istifa etti

Karamollaoğlu Bu yapılırsa gün yüzü göremeyiz

  • Çarşamba 9 ° / 0 ° Güneşli
  • Perşembe 8 ° / 0 ° Parçalı bulutlu
  • Cuma 15 ° / -1 ° Parçalı bulutlu

Ankara

20.11.2019

  • İMSAK 06:04
  • GÜNEŞ 07:31
  • ÖĞLE 12:39
  • İKİNDİ 15:14
  • AKŞAM 17:37
  • YATSI 18:59

YAŞAR; “GÜMÜŞHANELİLER CUMHURİYETİN DEĞERLERİNE BAĞLIDIR”

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Demetevler bölgesinde bulunan Gümüşhane-Şiran Kavaklıdere ve Çevre Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği binasında düzenlenen toplantıda, vatandaşlarla buluştu.

Fethi Yaşar´ın yanı sıra İyi Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, CHP ve İyi Parti Yenimahalle İlçe Başkanları ile çok sayıda ilçe sakini toplantıya katıldı.

Yaşar “Gümüşhaneliler Cumhuriyetin Değerlerine Bağlıdır”

Yenimahalle´ye geldiği ilk yıllardan bugüne Gümüşhanelilerle dostluk, hemşerilik ve ticaret yaptığını belirten Yaşar “Siyasetin kirli dilinin insanlar arasında kutuplaşma yarattığı şu günlerde, hemşeri dernekleri vatandaşlarımızın kültürel geçmişini gelecek kuşaklara aktarması ve birlik,  beraberliği sağlaması açısından büyük önem ifade ediyor. Göreve geldiğimiz günden beri hemşeri derneklerine tam destek veriyor, yetki çerçevemiz içerisinde tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Gümüşhaneliler Cumhuriyetin değerlerine inanan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün çizdiği aydınlık yolda ilerleyen insanlardır. 10 yıldır bana göstermiş oldukları ilgi ve verdikleri destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Kirli Dil Ülkeye Zarar Veriyor

Yaşar ,“Önümüzde bir yerel seçim var. Sanki ülke savaşa gidiyor. İnsanları oy kullandığı partiye göre vatansever ve vatan haini ilan ediyor. Bu kirli dil ülkeye büyük zarar vermektedir. İnsanları birbirine düşman ederek kazanılan bir seçim ülkemize hiçbir fayda sağlamaz. Öncelikle siyasetçilerin kullandığı dile dikkat etmesi, ülkeyi yönetenlerin ortak akla inanarak, demokrasinin gereklerine inanması gerekiyor” dedi.

Bahadınlılar Yaşar´a Yoğun İlgi Gösterdi

Toplantı sonrası Yozgat Bahadın Kültür Derneği´nin düzenlemiş olduğu dayanışma gecesine katılan Yaşar´a Bahadınlılar yoğun ilgi gösterdi. Etkinlikte konuşma yapan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar “2009 yılından beri eğitim, sanat, kültür ve spor gibi birçok alanda Yenimahalle´ye onlarca eser kazandırdık. Ürettiğimiz projeler ve yaptığımız tesisler sadece kendi dönemimizi düşünerek yapılmadı. Yenimahalleli bu merkezleri yıllarca kullanacak. Çocuklarımız, gençlerimiz ve kadınlarımız için yaptığımız YENİMEK kurs merkezleri ve etüt merkezleri ilçenin dört bir yanında hizmet sunuyor, ilçemizde atanamayan öğretmenlere istihdam sağlıyor. Bizim hazırladığımız tüm projeler vatandaşa dokunan projelerdir” diye konuştu.